Tartalomjegyzék

KARÁCSONYFA DÍSZÍTŐ VERSENY

A Népkörös karácsonyfa díszítése jó hangulatban,közös munkával történt.A díszeket Karsai Gerti,Fodor Edit,és Tóthné Szabó Ildikó készítette.

ANGOL FOGLALKOZÁS

Farkas Márta Kedves Kolléganőnk jött ma hozzánk.
Bemutatkozás, játékok, karácsonyi dal, üdvözlőlap, (mindez angolul) színező...

Köszönjük!

VÁROSI MESE-ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

A 2018.december 3-án megrendezésre került versenyen, a 2.évfolyamban iskolánk 2.b osztályos tanulója KAKUCSI MELINDA III.helyezést ért el.
 Gratulálunk neki!

KÉZMŰVES FOGLALKOZÁS

2.B

2018. november 30-án Czigányné Zsuzsa óvó néni látogatott meg minket újra,és tartott foglalkozást.
Gyönyörű angyalkák készültek a jó hangulatú, vidám kézműveskedés során.

RAJZOS-ZENÉS FOGLALKOZÁS

2.B

Vámos Robi egy kedves kolléganőjével közösen tartott foglalkozást nálunk.
Készült közös rajz a táblán,osztályszínező,volt közös gitározás,és közben rengeteg tanulás türelemről,toleranciáról,kreativitásról,figyelmességről.

NÉMET FOGLALKOZÁS

2.B

Szalkai Mária Kedves Kolléganőm tartott ma német foglalkozást a gyerekeknek. Mozgásos, játékos, rajzolós, vidám óra volt: évszakok, gyümölcsök, egészség, bemutatkozás és sok- sok szó németül.

HALLOWEEN

Tökfaragó versenyt hirdettünk, 5 tagú független zsűri értékelte a gyerekek munkáit és vetélkedővel egybekötve eredményt hirdettünk.

3.B KIRÁNDULÁS

Október 17-én a 3.b osztály a nagykőrösi Pálfája erdőben töltött egy napot  őszi tanulmányi kirándulás keretében. A kis csapat lelkes érdeklődéssel figyelte az őszi erdő nyújtotta szépségeket. A képek önmagukért beszélnek.